ברוכים/ות השבים/ות

ברוכים/ות השבים/ות הביתה. התגעגענו. כתבו לנו מה העניינים אכתם/ן, התעדכנו באירועים הקרובים או סתם תשוטטו באתר היפה שלנו...

קישורים שימושיים
צרו קשר

03-0005556677

יעקוב וסרמן 10, תל-אביב, יפו (שלוחת יפו)

יוסף אהרונוביץ' 05, חולון (שלוחת חולון)

 

bogriamchina@gmail.com

היו הראשונים לקבל את התל"מאון

© 2023 by Melule content

וועדת צבא וקשרי בוגרים

וועדת הצבא וקשרי הבוגרים היא וועדה התנדבותית שהוקמה ביוזמתם/ן של חניכי וחניכות המכינה. הוועדה הוקמה לאור הצורך שהתעורר בהידוק קשרי המכינה וקהילת הבוגרים וכן הנחכת ציר הצבא במכינה. וועדת הצבא אחראית על ציר הצבא השוטף במכינה, תפעולו וניהולו וכן על שימור, חיזוק ועידוד הקשר שבין קהילת הבוגרים למחזור הנוכחי.

התפקיד שלנו

וועדת הצבא וקשרי הבוגרים אמונה על שמירה, עידוד וחיזוק הקשר בין הבוגרים לקהילת המכינה. היא זמינה לעזור ולהנגיש כל פרוייקט שנהגה בידי בוגרים ולהיפך, בידי קהילת המכינה עבור הבוגרים. כן תפקיד הוועדה היא בכל הקשור לתפעול, ניהול והוצאה לפועל של ענייני ציר הצבא במכינה.

מה אנחנו עושים

וועדת הצבא וקשרי הבוגרים אחראית על כל אירועי המכינה הקשורים בבקהילת הבוגרים, כל אירועי הבוגרים המצריכים עזרה מקהילת המכינה, גיוס משאבים וכו'. הוועדה נפגשת אחת לחודשיים לדון בנושאים של הפרק וכן בייעדי הוועדה ונציגיה שותפים קבועים בפגישות מועצת הבוגרים. הוועדה מובילה/שוטפה מובילה בכל אירועי/עקרונות ציר הצבא במכינה.

הרעיון

וועדת צבא וקשרי הבוגרים הינה וועדה התנדבותית ועצמאית שנועדה לחזק, להיטיב ולעודד את הקשר שבין קהילת הבוגרים למכינה בכלל ולמחזור הנוכחי בפרט. כן היא אמונה על ציר הצבא השוטף במכינה. הרעיון המוביל את הוועדה עלה מתוך המכינה ומקהילת בוגריה, יושם ומיושם על ידם/ן.

שלוחת חולון
שלוחת יפו